LT EN DK
Užsakovas pageidavo atlikti šio nuostabaus, tačiau labai susidėvėjusio ir nebegyvenamo pastato pilną išorės bei vidaus renovaciją.Prieš pradedant darbus pastatas buvo avarinės būklės. Darbus pradėjome renovuojant fasadą - nusmėliavome, naujai nutinkavome

Pilna nusidėvėjusio pastato renovacija

Užsakovas pageidavo atlikti šio nuostabaus, tačiau labai susidėvėjusio ir nebegyvenamo pastato pilną išorės bei vidaus renovaciją.
Prieš pradedant darbus pastatas buvo avarinės būklės. Darbus pradėjome renovuojant fasadą - nusmėliavome, naujai nutinkavome ir nudažėme.


Vidaus darbus pradejome nuo nereikalingų sienų ir perdangų griovimo. Viskas  atlikta iš pagrindų: betonuojamos naujos grindys, įrenginėjamos naujos perdangos tarp trijų pastato aukštų, mūrijamos naujos vidinės sienos, apšiltinamas stogas ir išorinės sienos, sumontuojami nauji langai ir durys, klojamos plytelės bei nauja grindų danga, dažomos sienos ir t.t.
Tuo metu, kai BALTIC CONSTRUCTORS ėmėsi renovacijos darbų, buvo manyta, kad pastatas yra bevertis. Tačiau, po aštuonių mėnesių, Fredericia miestas pasipuošė nauju, 550 m2 pastatu skirtu biurams.